ارزشیابی اساتید
اطلاعیه مهم
 • 1396/8/15 دوشنبه اطلاعیه مهم
  با توجه به برگزاری آزمون نوبت هجدهم کارشناسی ارشد فراگیر در روز جمعه مورخ 08/10/96، کلیه امتحانات روز پنج شنبه مورخ 07/10/96 در سیستم گلستان به روز دوشنبه مورخ 25/10/96 منتقل گردید.
مهمان اضطراری
به اطلاع می‌رساند فرصت استثنایی برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه پیام نور فراهم گردیده است که متقاضیان می‌توانند به‌صورت حضوری و با مراجعه به ساختمان اداری دانشگاه پیام نور نظرآباد بر پایهٔ سوابق تحصیلی پذیرش شوند.
به اطلاع می‌رساند امکان پذیرش دانشجوی غیر ایرانی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بدون کنکور فراهم گردید.
به اطلاع می‌رساند شرط معدل تغییر رشته در مقطع کارشناسی از ۱۴ به ۱۲ کاهش یافت.
اطلاعیه
 • 1396/8/11 پنجشنبه اطلاعیه
  به اطلاع می‌رساند از چند روز پیش به‌صورت آزمایشی امکان استفاده از سامانه گلستان با مرورگرهایی همچون: فایرفاکس، سافاری یا کروم در (کامپیوتر، گوشی و تبلت) از طریق نشانی (https://reg.pnu.ac.ir/forms/authenticateuser/main.htm) فراهم‌شده است. در صورت نهایی شدن این امکان، موضوع از طریق همین کانال به اطلاع دانشجویان ارجمند خواهد رسید. شایان‌ذکر است ازآنجایی‌که برخی گروه‌ها اقدام به انتشار نرم‌افزارهایی با عناوین مشابه سیستم گلستان جهت استفاده در تلفن‌های همراه (به‌عنوان‌مثال گلستان همراه و ...) نموده‌اند، بدین‌وسیله تأکید می‌گردد که هیچ‌یک از این نرم‌افزارها یا سامانه دیگر که در وب‌سایت رسمی دانشگاه معرفی نگردیده است به‌هیچ‌عنوان مورد تأیید دانشگاه پیام نور نیست و مشکلات و هزینه‌های سربار عدیده‌ای را برای دانشجویان و کاربران گرامی به همراه خواهد داشت، ازاین‌روی خواهشمند است کاربران نسبت به این موضوع دقت کافی داشته باشند. آشکار است همگی پیامدها برآمده از استفادهٔ این سامانه‌ها و نرم‌افزارها بر عهدهٔ کاربر استفاده‌کننده می‌باشد.
اطلاعیه
 • 1396/8/11 پنجشنبه اطلاعیه
  به اطلاع می‌رساند روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۸/۱۳ در محل ساختمان آموزشی دانشگاه چادر سلامت هلال‌احمر از ساعت ۱۰ تا ۱۲ بر پا می‌باشد دانشجویان می‌توانند برای انجام تست قند و فشار و ثبت‌نام به چادر سلامت هلال‌احمر با در دست داشتن مدارک (کپی کارت ملی، شناسنامه ودو قطعه عکس) مراجعه کنند.
دکتر فراهانی معاونت محترم آموزشی دانشگاه پیام نور در نشست روسای مراکز و واحد دانشگاه پیام نور استان تهران بیان کرد: افزایش نمره میان‌ترم از ۶ به ۸ در حال بررسی است.
اطلاعیه بسیار مهم
 • 1396/8/11 پنجشنبه اطلاعیه بسیار مهم
  به اطلاع می‌رساند با توجه به اعلام معاونت آموزشی دانشگاه، نظر به برگزاری آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در روز جمعه هشتم دی‌ماه، تمامی امتحانات روز پنج‌شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۷ به‌روز دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ منتقل گردید.
مرکز آموزشهای آزاد دانشگاه پیام نور استان البرز برگزار می کند: پیش ثبت نام کارگاه تخصصی و کاربردی بازیگری و کارگردانی
ثبت نام هلال احمر
رشته های بدون آزمون پیام نور نظرآباد
در خصوص ساختمان دانشگاه
پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
در خصوص ثبت نام و تکمیل ظرفیت کارشناسی
اسامی رشته های بدون آزمون پیام نور استان البرز
 نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه پیام نور
رشته محل های تکمیل ظرفیت مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان البرز اعلام شد
ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
 
خانه |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما